Macias46
PostWysłany: Pią 19:15, 12 Maj 2006    Temat postu:

Świetny zawodnik , wierny jednemu klubowi ... więcej takich ... mam nadzieję że Roo też taki będzie ;]
Makiki
PostWysłany: Pią 16:55, 12 Maj 2006    Temat postu:

:/ szkoda ze odchodi :/ widzialem jak na meczu New Ca~~ cieszył sie z kazden bramki i chcial tam grac .... Miłej emerytury Very Happy
Thomisson
PostWysłany: Pią 16:49, 12 Maj 2006    Temat postu: Good Bye Shearer

52 tysiące widzów na St. James' Park oglądało pożegnalny mecz Alan Shearera, w którym Newcastle United pokonało Celtic Glasgow 3:2 (0:0).
Karierę znakomitego Anglika zakończył kontuzja kolana, jakiej doznał trzy tygodnie temu. Shearer ze zrozumiałych względów nie mógł wystąpić w tym spotkaniu, jednak w 90. minucie pojawił się na boisku i zdobył gola z rzutu karnego.

Pozostałe gole dla „Srok” zdobyli Luque w 70 min. i Les Ferdinand w 90. minucie spotkania. Bramki dla Celtiku strzelili Maloney w 79. min. z karnego i Hartson trzy minuty później.

W podstawowej „11” Celtiku na boisko wybiegł Maciej Żurawski, który zagrał przez 45 minut (zmienił go Telfer). Artrur Boruc całe spotkanie obserwował z ławki rezerwowych.

by: onet.pl

Dla mnie Alan Shearer był wielkim napastnikiem mój ulubiony gracz i wzór w piłarskiej karierze.