PostWysłany: Czw 0:24, 17 Sie 2006    Temat postu: Rónej to pizda

Jesteście pojebani jak chuj forum o największej piździe świata zrobic to trzeba mieć najebane w bani jak chuj
Makiki
PostWysłany: Pią 16:56, 12 Maj 2006    Temat postu:

: DDDD ! szkoda ze musialem jechac w ten dzien a mecz leciał :< ale super ze wygralismy Very Happy C.Ronaldo bramka : O
Macias46
PostWysłany: Śro 9:19, 10 Maj 2006    Temat postu: The King is back , United win !

Czerwone diabły wygrały towarzyski mecz na OT z Celticiem Glasgow 1-0 . Jedyną bramkę dla United strzelił w 55 minucie Cristiano Ronaldo. Trzeba również wspomnieć że piłkarze Glasgow również atakowali bramkę rywali i to dość skutecznie . W 66 minucie zrobiło się naprawdę bardzo gorąco pod bramką United. Dublin
strzałem głową trafił w poprzeczkę. Mało brakowało, aby było by 1-1. Oto składy obu zespołów:

Man Utd, 1 połowa: Howard - Brown, Ferdinand, Vidic, Evra - Ronaldo, Giggs, Pique, Richardson - Saha, Rossi

Man Utd, 2 połowa:Van der Sar - Veville, Brown, Vidic, Silvestre - Solskjaer, Richardson (Campbell 72'), Keane, Scholes, Giggs, Ronaldo (O'Shea 83')

Celtic: Boruc - Telfer, McManus, Varga, Wilson, - Petrov, Maloney, Keane, Lennon, - Hartson, Żurawski